Hlavní obsah
David Zápal
Článek

Jedna teprve před nedávnem oslavila dvacet let, druhá se pomalu, ale jistě blíží ke čtyřicítce. Přesto vypadají, jako by je rozdělili při porodu. Tyhle dvě hvězdičky českého šoubyznysu, jež obzvlášť mužští fanoušci znají jako ženy, které se pyšní výrazně naditým hrudníkem, vážně působí jako dvojčata!

Kdo se podívá na společnou fotku Romany Jákl Vítové (46) a Evy Perkausové (29), ten opravdu asi bude zírat. Nejen barvou vlasů, ale i rysy v obličeji působí jako příbuzné. Je jen otázkou, jestli jako sestry, nebo coby matka s dcerou. Nicméně hlavně pro Romanu je to velmi lichotivý pohled, vždyť by Eva opravdu mohla být její dítě, ale tak velký věkový rozdíl by mezi nimi nikdo neznalý nehádal.

„Evu bych klidně mohla porodit a asi bych už ani nestihla být nezletilou matkou. Mně osobně určitě pomáhá to, že jsme měli s manželem děti o něco později,“ myslí si Vítová, která na otevření ledové plochy v obchodním centru v Praze ve Štěrboholech dorazila s celou rodinkou.

Jáklovi působili, jako by právě utekli z lazaretu. Starší dcera Sofinka se teprve nedávno vyléčila z mononukleózy, mladší Elinka dorazila s nohou v sádře, o problémech se zády jejich otce Petra, bývalého judisty a nyní hlavně úspěšného režiséra, ani nemluvě.

„Asi bych měla Evu požádat o to, jestli ji můžu adoptovat. Aspoň by se o nás měl kdo starat. A kdyby Petra na stará kolena napadl ‚syndrom Woodyho Allena‘, který od své ženy utekl k nevlastní dceři, tak by o něj taky bylo postaráno,“ vtipkovala výborně vypadající bývalá rosnička, která se nyní věnuje marketingu.

Reklama

Další články