Hlavní obsah

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Článek

Oblíbený sporťák České televize Jan Smetana (33), kterého kvůli jeho nakažlivému úsměvu zbožňují nejen fanynky sportu, sice zrcátko Týtý v kategorii sportovních moderátorů nezískal (radoval se z něj jeho kolega Vojtěch Bernatský), ale i tak si večírek po vyhlašování cen náležitě užil.

Společně s partnerkou, rozhlasovou moderátorkou Evou Fraňkovou, řádil na baru a klopil do sebe jedno pivo za druhým. Sympatický páreček dbá na to, aby si udělal čas i na společné chvilky ve dvou.

Eva před více než rokem porodila Smetanovi syna Bastiena, a tak ji většinu času zaměstnávají mateřské radosti a starosti. Se Smetanou doma ještě vychovávají starší dceru Nicolku (7), kterou má Eva z předchozího vztahu. Rodina je u nich samozřejmě na prvním místě, ale občasné vyhození z kopýtka, prospívá každému partnerskému soužití, což je u Smetany a jeho partnerky jasně vidět.

Související témata:

Další články

Načítám