Hlavní obsah

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Článek

Není divu, že Jitka Čvančarová (46) ztrácí kilogramy. V posledních dnech totiž pracuje na plné obrátky a jen tak se nezastaví. Herečka věnovala veškeré své úsilí zkouškám nové divadelní hry v Divadle Ungelt. Když pak dozkoušela, okamžitě odjížděla na hory za dcerou Elenou Emilií.

„Každý den jezdím za rodinou na hory, tam a zpátky,” prozradila nám Čvančarová během své rychlé návštěvy nově otevřeného showroomu šperků kamarádky Pavlíny Němcové (52). Čvančarová je ráda, že její dcera tráví čas na čerstvém vzduchu. „Na horách je čtrnáct dní. Já jsem tam s ní byla týden a ten druhý týden takhle propendluju,” vysvětluje Jitka.

Tříletá dcera herečky Jitky Čvančarové a tanečníka Petra Čadka prý bravurně zvládá zimní sporty. „Má malé lyžičky a lyžuje. Malé děti jsou skvělé v tom, že se ničeho nebojí,” říká Jitka a dále uvádí: „Vypadá na těch lyžích poměrně jistě, takže se nebojím.”

Další články

Načítám