Článek
Když se Rihanna (38) objeví na karnevalu v rodném Barbadosu, ostatní účastníci mohou své propracované kostýmy rovnou odložit. Zpěvačka se nyní po dvou letech vrátila na slavnost Grand Kadooment Day a ulicemi prošla ve výrazném modelu, který zakrýval jen to nejnutnější. Toho ostatního na něm ovšem bylo tolik, že by vystačilo na několik dalších kostýmů.
Rihanna tentokrát oblékla tyrkysový základ posázený barevnými kameny, flitry a zlatými třásněmi. Tělo jí obepínaly šňůry drahokamů, hlavu korunovala obrovská třpytivá ozdoba a za zadečkem se jí rozprostírala záplava pestrobarevného peří. Rihanna tak připomínala exotického páva, kterému ovšem příroda nadělila křivky navíc.
Odvážný kostým vytvořila barbadoská návrhářka Lauren Austin, se kterou zpěvačka spolupracuje už řadu let. Rihanna se tak ani při nejsledovanější módní podívané festivalu nezpronevěřila svým kořenům a místo světového módního domu dala prostor domácímu talentu. Do průvodu se navíc zapojila po boku kapely Aura svého bratra Rorreyho Fentyho.
Podívejte se, jak Rihanna v kostýmu vrtěla zadečkem. Pro konkrétní video posuňte třikrát šipkou doprava.
Grand Kadooment Day uzavírá festival Crop Over, jehož historie sahá až do 18. století a původně oslavoval konec sklizně cukrové třtiny. Rihanna si z tradiční události během let udělala také svou soukromou módní přehlídku. Naposledy se jí zúčastnila v roce 2024. Od té doby stihla zpěvačka rozšířit rodinu s rapperem A$AP Rockym a věnovat se především dětem a svému podnikání. Ani to ovšem její chuť na pořádně divoké a barevné modely nijak neutlumilo.




