Hlavní obsah
Článek

Zřídkakdy se stává, že herec, režisér, dramatik a spisovatel Arnošt Goldflam (65) vyvede do společnosti svou rodinu. Premiéra snímku Underworld v kině IMAX byla ale vyjímkou.

„Přijdeme Otec a Otík,“ potvrzoval vtipně svou účast organizátorům představitel Arnošta z filmu Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Jak Goldflam slíbil, tak také učinil a kromě školou povinného syna z druhého manželství ho do kina doprovodila manželka, výtvarnice Petra Goldflamová – Štětinová.

Zatímco ostatní známé osobnosti se spořádaně fotily u velkého plakátu s rekvizitami, nápaditý umělec nezapřel svůj lehký humor a nechal se vyfotit s houslemi, se kterými přišel. „Abyste si snad nemysleli, že v tom hrajeme,“ volal rozverně na přítomné fotografy.

3
fotky

Další články

Načítám