Hlavní obsah

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Článek

Že děti kazí postavu? Jak dokazují nejen mnohé celebrity, nemusí tomu tak být. A Megan Fox je názorným příkladem. Postavu má po narození dvou synů během dvou let snad ještě lepší než dřív, jak dokazují nejnovější fotky z dovolené na Havaji. Manžel Brian Austin Green se ale může tetelit i z další věci, jeho milá totiž ukrývá jeho jméno na místě, které bylo až dosud všem kromě něj utajeno.

O intimním tetování hvězdy z Transformers se vědělo, ovšem nikdy nebylo tak dobře vidět jako nyní. Meganiny hnědé bikiny byly spíš změtí několika šňůrek, a tak osmadvacetiletá maminka dvouletého Noaha a téměř ročního Bohdiho předvedla nad tříslem vytetovaný nápis ‚Brian‘.

Komu se už po brunetce z Tennessee stýskalo, smí se těšit na její dva připravované filmy, v nichž ztvární hlavní roli. Jak v dramatu Zeroville, tak ve fantasy snímku NAYA: Legend of the Golden Dolphin by se měla ukázat po boku Jamese Franca.

Související témata:

Další články

Načítám