Hlavní obsah
Článek

Na křtu knihy Nadělení jeho životního partnera, herce Daniela Krejčíka (29), která vypráví i o jejich společném životě, nechyběl samozřejmě ani Matěj Stropnický. A ani velká část jeho rodiny. Podpořit jeho muže přišla Matějova maminka Lucie Stropnická Borovec, babička i jeho sestry Františka a Anna. Chyběl jen otec Martin Stropnický (66), který je v Izraeli.

"Jako rodina spolu vycházíme dobře, máme normální konflikty jako každý, ale žádné velké rozbroje teď na obzoru nejsou," řekl nám Matěj. I s otcem se vídá, i když ne moc často. "Sešli jsme se samozřejmě nedávno na svatbě Aničky, v létě u nás byl dvakrát na zámku. V Izraeli jsem za ním ale nebyl nikdy," upřesnil s tím, že hlavně kvůli létání, které je podle bývalého politika ze strany zelených neekologické.

Pokud jde o politiku, pověsil ji na hřebík. "Jsem teď nestraník a žádné volby teď na obzoru nejsou. Ale o politice přemýšlím, protože se trápím tím, kam to levice, protože jsem byl vždy levicově zaměřený, dopracovala. Byl bych rád, kdyby se nějak obnovila, protože ji lidi budou skutečně potřebovat, protože si spousta z nich sáhne na úplné dno, což dopustila tahle vláda," míní Matěj, který se aktuálně věnuje pouze rekonstrukci zámku v Osečanech.

Reklama

Další články