Článek
Markéta Konvičková (31) je na Maledivách. S rodinou si tam plní své další cestovatelské sny. Všechny fanoušky tak těší, že jejich oblíbenou zpěvačku i přes nemoc neopouští životní nadšení. Zpěvačka nyní sdílela další silný okamžik, na který nikdy nezapomene.
„Cítím se skvěle,“ svěřila se zpěvačka Super.cz těsně před odletem. Teď se fanouškům pochlubila fotkou, kterou si nechala udělat v oceánu. „To byl adrenalin, skvělý zážitek. Byl to můj sen,“ napsala ke snímku, na kterém leží na vodní hladině mezi živočichy, kteří žijí v oceánu.
Tento zpěvaččin zážitek ohromil například i Ornellu Koktovou (33). „Obdivuji, ale zároveň se bojím. Jsem generace, co vyrostla na filmu Žralok útočí,“ reagovala influencerka. „Chápu, ale byl to fakt zážitek na celý život,“ odpověděla jí umělkyně.
Talentovaná zpěvačka následně ukázala svou tvář zblízka. Nahrála video, na kterém je jasně vidět, jak aktuálně vypadá. Nevsadila na žádné filtry, ale na přirozenost. Za to si od fanoušků odnesla další chválu.




