Hlavní obsah
Článek

Fitness trenérka Zdeňka Černá, které nikdo neřekne jinak než Lulu, šokuje. Své obří silikonové vnady si chce bývalá milenka Karlose Vémoly (38) nechat znovu zvětšit. V Čechách jí ale operaci žádná klinika udělat nechce.

"Přemýšlím, že bych si dala dvojitý objem. Mám největší velikost, která je u nás dostupná, to je 1050 ml, a chtěla bych to zdvojnásobit na 2000. Jednám s doktory. V Čechách mi to nikdo udělat nechce, budu muset do zahraničí," řekla Super.cz Lulu, která se prý zdravotních komplikací nebojí.

Její kamarádka již tak obrovská prsa má a problémy nemá. "Já s touto velikostí také nemám žádné problémy, zvládnu to v pohodě," vysvětluje.

Kde Lulu nakupuje spodní prádlo? "Mám internetové obchody, kde nakupuju. Až budu mít dvojnásobek, bude to horší," krčí rameny v tuto chvíli nezadaná silikonová blondýnka.

"Rozešla jsem se před pár měsíci, jsem teď sama, jsem skleslá. Jsem hodně zklamaná. Bavím se s muži, ale nového partnera nemám," dodala na výročí kasina ve Vestci. S Karlosem Vémolou prý v kontaktu již není.

Související témata:

Reklama

Další články