Článek
Herec Liam Neeson loni překvapil svou upřímností, když přiznal, že se bláznivě zamiloval do své kolegyně Pamely Anderson (57). S tou se blíže poznal během společného natáčení akční komedie Bláznivá střela (The Naked Gun). Liamova otevřenost možná přinesla své ovoce, jelikož nyní spolu byli spatřeni v New Yorku!
Zatímco Liam vsadil na pohodlí a k tmavým kalhotám oblékl černé tričko a modrou mikinu s kapucí, Pam zahrála na elegantnější strunu, když se objevila celá v bílém. Herečka zvolila bílou kolovou sukni pod kolena, bílou košili i lodičky s kabelkou. Do barvy pak sladila ještě sluneční brýle a díky výraznému klobouku vypadala jako pravá dáma.
Přestože Neeson před časem prohlásil, že už s randěním skončil, díky spolupráci s bývalou hvězdou Pobřežní hlídky zřejmě jeho rezignace na lásku vzala za své. „Ohledně Pamely, v prvé řadě jsem se do ní bláznivě zamiloval. Je prostě skvělé s ní pracovat. Nedovedu ji dostatečně pochválit, ale budu upřímný. Nemá žádné obrovské ego. Prostě přijde odvést svou práci. Je vtipná a je tak příjemné s ní pracovat. Ve filmu bude úžasná,“ řekl tehdy pro magazín People.
Vřelými slovy ovšem nešetřila ani ona, když mu opáčila: „Laskavě se o mě staral, dal mi přes ramena kabát, když byla zima,“ prozradila Anderson s tím, že je Liam velmi pokorný a dokonalý gentleman a že pro ni bylo naprostou ctí s ním pracovat.
Rodilý 193 centimetrů vysoký Ir má za sebou jedno manželství, a to s herečkou Natashou Richardson, s níž počal dva syny Micheála a Daniela. Richardson bohužel tragicky zahynula po pádu na lyžích v roce 2009.
Dva syny v podobném věku má přitom i Pamela z manželství s Tommym Leem. Na rozdíl od Liama byla ale vdaná celkem pětkrát, dvakrát navíc za jednoho muže, a to za producenta a pokerového hráče Ricka Salomona.