Článek
Předloni v srpnu se stali trojnásobnými rodiči. Po dvou holčičkách, patnáctileté Denise a dvanáctileté Vanesse, se bývalá královna krásy Lucie Hadašová (39) a hokejista Jaroslav Bednář (48) stali rodiči vytouženého syna Jaroslava Tobiase.
S mladší dcerou a malým synem rodiče vyrazili na otevření nové světelné instalace v pražské zoologické zahradě. Pod čepičkou malému Jarouškovi vykukovaly stejně dlouhé a blond vlásky jako jeho sestrám. Super.cz modelka svěřila, že doma to sice zvládá, ale občas by si potřebovala odpočinout.
„Mamka se ptala, co bych chtěla k Vánocům. Tak jsem jí řekla, že pobyt v Bohnicích. Už mám i tik v oku,“ žertovala Lucie. „Mám pocit, že denně nachodím tak patnáct tisíc kroků. Sebe furt odkládám na poslední kolej,“ připustila. Kromě dětí má na starosti i řadu domácích zvířat. A nejde jen o psy nebo kočky, ale i hejno slepic, ovce či muflony.
„Malý miluje se mnou chodit ke zvířátkům. Sedneme na traktůrek, jedeme posbírat vajíčka, hladí si ovce. Je to takový malý farmář,“ vyprávěla o své denní rutině. „Snažím se to zvládat jako všechny maminky a přežít to. Ne, každý den si lehneme a říkáme, jak jsme rádi, že všechny máme a že jsme zdraví a vše funguje jak má,“ krčila rameny.
O rozšiřování rodiny s manželem už neuvažují. „Tedy říkali jsme to i po Vanessce. Ale teď už máme i chlapečka pro tatínka, tak jsme už opravdu skončili,“ uzavřela.




