Hlavní obsah
Článek

Princezna Kate (44) se opět předvedla do detailů vyladěná během zahradní slavnosti v zahradách Buckinghamského paláce. Tentokrát jsou ale názory na její kostýmek rozdílné. Zatímco jeden tábor lidí ji opěvuje, jiní mají pocit, že na takové oblečení má ještě času dost.

Na letos druhé zahradní slavnosti se sešly tisíce lidí. A hlavními „hvězdami“ na ní byli princezna Catherine a princ William. Ti si každý rok do zahrad Buckinghamského paláce pozvou členy organizací, které spravují, příslušníky vojenských útvarů a další osobnosti, které jsou pro budoucího krále a královnu důležité. Kate a Williama tentokrát doprovázeli Williamova sestřenice Zara Phillips a vévoda a vévodkyně z Edinburghu.

Kate zvolila černobílou kombinaci, k elegantnímu klobouku oblékla šaty a lodičky značky Self Portrait, náramek ze své vlastní sbírky a náušnice patřící zesnulé královně Alžbětě. William své společenské šaty doplnil modrou vestou a červenou kravatou. Dámy, které stály po boku páru, zvolily modré šaty. Lidé se ale samozřejmě jako vždy zaměřili hlavně na to, co měla na sobě princezna.

„Miluju ji, ale je to vzácné faux pas. Klobouk je ošklivý a ta květina na hrudi vypadá lacině. Prosím, Catherine, hoď tenhle outfit do charitativního obchodu a obleč si jeden ze svých elegantních outfitů,“ trefil se do manželky následníka trůnu jeden ze čtenářů Daily Mailu. Tentokrát všechny komentáře rozhodně nebyly pozitivní. „Má všechny možnosti na světě a rozhodla se oblékat jako stará dáma. Škoda!“ nebo „Kate se mi líbí, ale ta sukně je moc dlouhá. Není to její nejlepší vzhled,“ či „Vypadá jako tetka z šedesátých let,“ míní další lidé.

Samozřejmě je tu ale i tábor těch, kteří Kate opěvují. „Catherine je ve svém výběru jako vždy bezchybná,“ nebo „Princezna Catherine vypadá naprosto úžasně. Je hezké se dívat na to, když si na sebe vezme něco jiného než své obvyklé kabáty. Měla by to dělat častěji,“ či „Vypadá jako panenka! Ohromující!“ míní fanoušci.

Hlavní je ale to, že se party jako vždy povedla a všechno šlo podle plánu. Odhaduje se, že na takových večírcích hosté zkonzumují zhruba 27 000 šálků čaje, 20 000 sendvičů a 20 000 kusů dortu. Další slavnost v paláci se bude konat 12. května, 30. června pak královské bude čekat zahradní party v Edinburghu.

Líbí se vám oblečení princezny Kate?
Ano, je úchvatná.
90,6 %
Určitě to umí i lépe, takový průměr.
8 %
Toto jí vůbec nesluší.
1,4 %
Celkem hlasovalo 1263 čtenářů.
7
fotek

Další články

Načítám