Hlavní obsah

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Článek

Zpěvačce a hlavně mámě na plný úvazek Gwen Stefani (45) nemůže nikdo upřít, že je za každých okolností trendy. Na rozdíl od mnoha o polovinu mladších celebrit je maximálně šik vždy, nejen na společenských akcích, filmových premiérách nebo před večerní párty. Nejinak tomu bylo i před pár dny v ulicích Los Angeles, kdy byla opět dokonale upravená i při pouhé cestě na akupunkturu, kam pravidelně dochází.

Frontmanka kapely No Doubt podle serveru MailOnline navštěvuje kliniku téměř denně, ale přesně se neví, za jakými účely. Zda jí tato léčebná metoda pomáhá v udržení neuvěřitelně mladistvého vzhledu, rozhodně to stojí za to.

V těsných džínách ale zpěvačka a manželka muzikanta Gavina Rossdala, která si jinak libuje ve volných kalhotách, odtajnila, jak moc štíhlá poslední dobou je. Že by jí osmiletý Kingston, šestiletý Zuma a roční Apollo dávali tolik zabrat?

Související témata:

Další články

Načítám