Hlavní obsah
Článek

Herečka a tatérka Kaira Hrachovcová (51) rozhodně není ta, na kterou by platilo rčení, že kovářova kobyla chodí bosa. I ona sama má své tělo čím dál více potetované. Dokazují to její nové snímky v bikinách, kterými nyní potěšila fanoušky.

Kaira má potetované ruce, dekolt, bříško i nohy. Fanouškům ale neuniklo ani to, že figuru má krásně pevnou, o tělo se poctivě stará a pravidelně cvičí. „Péče o sebe není marnivost. P.S. Léto začíná v hlavě,“ vzkázala před časem.

Během slunného víkendu vyrazila do přírody k vodě, ale skoro to vypadá, že doma zapomněla spodní díl plavek. Bikinový vršek totiž doplnila leopardími kalhotkami s krajkou.

Kaira nemá problém ani s nahotou. Na Instagramu se občas pochlubí i umělecky laděnými akty a fotkami nahoře bez. Rozhodně má co ukázat a v jejím případě platí, že věk je opravdu jenom číslo. Vypadá skvěle.

4
fotky

Další články

Načítám