Hlavní obsah
Článek

O herečce Sabině Laurinové (51) se často píše, že vypadá několik let pořád stejně. Usměvavá blondýnka to ale zas tak růžově nevidí. „Když se to píše, tak se to píše. Já se samozřejmě cítím pořád na dvacet, někdy na třicet, ale je to podle nálady, podle toho, jak se vyspím, a tak,“ odpověděla nám Sabina.

Je na sebe ale pyšná, že si už delší dobu drží stejnou velikost oblečení, jako mají její dvě dcery Valentýna a Maja. „To je pravda, my jsme se sjednotily. Dcery vyrostly, dokonce mě přerostly, já se zas už snižuji, takže jsme se dorostly a můžeme si půjčovat šaty,“ smála se herečka během rozhovoru pro Super.cz.

A jak se jinak herečka udržuje fit? „Herecký život je v tomhle velmi nedisciplinovaný, protože udržet si kvalitní stravu v tom tempu, ve kterém žiji, málokdy jde. Často se vracíte v jedenáct večer ze zájezdu, a tak se to řeší různým způsobem. Snažím se jíst všechno, ale všeho s mírou. Když cítím, že už něco nedopnu, tak se musím trochu omezit. Nikdy jsem neměla problémy s váhou, ale co nebylo, může kdykoliv přijít,“ dodala herečka, se kterou jsme si povídali během natáčení show 7 Pádů Honzy Dědka.

Související témata:

Reklama

Další články