Článek
Prahu po nějaké době opět navštívila světově známá modelka Irina Shayk (39), která se do Česka vypravila kvůli kalendáři Pirelli, pro který poprvé pózovala. Irina se účastnila představení kalendáře Pirelli 2026, určeného výhradně pro média.
„Miluju Prahu. Nejsem tady poprvé, myslím, že je to potřetí, nebo podruhé. Takže se zítra možná půjdu trochu projít městem a podívám se na Staroměstské náměstí a centrum. Vlastně ho vidím i z tohoto nádherného hotelu. Je to tu úžasné. Lidé jsou tak srdeční a vstřícní. Už jsem stihla navštívit i lázně, kde jsem se dorozuměla rusky a prostě jsem se cítila jako doma. Takže jsem opravdu šťastná, že jsme tady a oslavujeme nejen uvedení kalendáře Pirelli, ale taky ženy, společnost a tohle nádherné místo,“ svěřila Irina Super.cz na otázku, jaké je to pro ni cestovat do slovanských zemí. Sama Irina se totiž narodila v Rusku. Nyní žije už několik let v New Yorku.
Irina byla na mediální akci nepřehlédnutelná. Zvolila totiž velmi zajímavý a nepřehlédnutelný outfit. Oblékla totiž jen bílou podprsenku se špičatými košíčky, které připomínají ikonický look Madonny. Podprsenka ladila s bílým spodním dílem, přes který oblékla bokové černé kalhoty. Volba oblečení zároveň odhalila i její perfektní a vypracované tělo.
Kalendář Pirelli je známý tím, že je o kráse, ale také příbězích, emocích a osobnostech. Sama Irina představovala živel „vítr“. Focení bylo velmi intimní a modelka se ho opět zhostila se sebejistotou, která je ostatně vidět i na výsledné fotografii.
„Myslím, že je strašně důležité cítit se dobře ve vlastní kůži. Jít do tohoto konkrétního focení, na které jsem čekala tak dlouho, bylo velmi magické, protože jsem tam nebyla proto, abych reprezentovala vnější krásu. Více jsem se snažila propojit se svým vnitřním světem, zachytit ty malé magické okamžiky, ztělesnit vítr a změnu. A mám pocit, že jako lidé všichni toužíme po svobodě a změně,“ řekla na dotaz k vlastní sebejistotě.


