Hlavní obsah
David Zápal
Článek

František Ringo Čech (80) již potřetí do svého divadelního souboru přijal svou oblíbenou herečku Uršulu Klukovou (82). Ta si však nyní postěžovala, že i přes dlouholeté kamarádství jí Ringo, známý milovník žen, nikdy neudělal návrh coby ženě. Divadelník a hudebník Čech se brání tím, že nechce zničit jejich přátelství.

"Ringo je známý holkař, to je pravda, ale řeknu vám tajemství. Ode mě to nějak nechtěl. Takže s mojí sexualitou to nebude tak dobré, jak jsem si myslela. Čekala jsem, že přijde nějaká výzva. Pak jsem dospěla k názoru, že to se mnou je asi špatné," řekla Novinkám Uršula Kluková.

Známý sukničkář, o jehož apetitu se vyprávějí hotové legendy, jí ale nezůstal nic dlužen.

"Nikdy jsem si nepřál nic jiného tolik, jako sexuální styk s Uršulou. Tak strašně si jí ale vážím a tak moc se bojím, že bych o ni přišel jako o herečku, že jsem se neodvážil jí nic navrhnout. Vím, jak pak končí vztahy v našem pop průmyslu, proto jsem měl strach o náš vztah s Uršulou. Raději než abych to zničil, tak to přání zůstalo jen v mých snech. A má touha se nesnižuje, naopak," vysekl kolegyni s humorem poklonu František Ringo Čech.

Klukové je u něj dobře. "Jsem ráda, že jsem opět zpátky. Už mi to chybělo. Hraju v Dívčí válce a v Ringově nejnovější hře Na Brusel, Vávro!. Jsem moc spokojená," svěřila nám Kluková, jež také jezdí na zájezdy se soubory Pavla Trávníčka a Petra Novotného.

Ta tvrdí, že i přes neúspěch u principála Čecha žádného jiného muže nechce. "Ve svých sedmdesáti letech bych vypadala s láskou směšně. Ale vlastně lásku mám. Milují mě všichni lidé kolem mě, mám v tomhle směru široký záběr. Jen na toho jednoho člověka by asi už nezbyla. Navíc takového, s kterým bych chtěla žít, jsem zatím nepoznala. A to už jsem několik osudových lásek poznala," prozradila věčně usměvavá Uršula, která kulatiny oslaví v srpnu.

Uršula Kluková za několik měsíců zasedne v porotě soutěže BATIST Nej Sestřička 2011, ve které se nehodnotí ani tak krása ženského zdravotního personálu, jako spíš celkový šarm a jejich um. "Doufám, že tahle soutěž přetrvá věky. Na rozdíl od všech těch soutěží krásy má smysl. Odměňuje sestřičky, které se po celý život vzorně starají o nemocné," dodala Kluková.

Reklama

Další články