Hlavní obsah
Článek

Iva Kubelková (49) vždy patřila k nejvnadnějším modelkám s přírodním poprsím a není divu, že byla a stále je často vyhledávána tvůrci spodního prádla či plavek. Iva je i nyní tváří jedné značky.

A spodní prádlo i plavky fotí i ve svých 49 letech a vypadá skvěle. „Dělám, co můžu. Zatím se snažím dělat všechno proto, abych tu práci mohla dělat. Musím na sebe být přísná, musím zapojit silový trénink, není to zadarmo, musím se snažit,“ řekla Super.cz Iva.

Určitě by ale spodní prádlo či plavky nepředváděla na módní přehlídce. A překvapivě to není kvůli věku. Iva prozradila, že obnažená se na přehlídkovém mole neprošla vlastně nikdy.

„Já jsem nikdy nepředváděla spodní prádlo ani plavky. Nechtěla jsem to. Mělo to pro mě osobnější rovinu na přehlídkovém mole. Bylo by mi to tam trošku nepříjemné,“ dodala Iva, která se nyní věnuje především práci moderátorky. Na Primě moderuje pořad ShowTime.

3
fotky

Další články

Načítám