Článek
Moderátor Roman Šebrle (51) byl na večírcích televize Prima v hledáčku fotografů, protože to uměl pořádně rozjet. Tentokrát měl po boku partnerku Hedviku a na žádný velký mejdan nedošlo.
„Já myslím, že jsem vždycky pod kontrolou. A jsem veselý pořád,“ řekl Super.cz s úsměvem Roman. „Já myslím, že Romču nemusí nikdo kontrolovat,“ míní naopak jeho přítelkyně.
Roman s krásnou Hedvikou si užívají společné léto. Sportují a už mají za sebou i dovolenou u moře. „Dovolená už byla,“ prozradila Hedvika. Roman pak dodal, že si užívají společné sportovní aktivity.
„Patří to k nám. Chodíme spolu sportovat, nedávno jsme byli na vodních lyžích, užíváme si to,“ upřesnil bývalý desetibojař. Jeho partnerka má krásnou pevnou postavu, je jasné, že je také velkou sporťačkou.
„Jsou to geny, ale závodně jsem sportovala od dětství, tělo je zvyklé na pohyb, musíme se o sebe starat. Jinak než aktivně to ani neumím, je to součást mého každodenního života,“ dodala.



