Hlavní obsah
Článek

Budou tomu pomalu dva roky, co nás navždy opustil zpěvák, kytarista a textař David Stypka, držitel Ceny Anděl v kategorii Sólový interpret roku 2017. Do povědomí posluchačů se nejvíce zapsal díky hitu Dobré ráno, milá. Píseň nazpíval s Ewou Farnou (30). Teď fanynky mohou opět jásat, protože právě vyšel jejich nový duet, který Ewa se zesnulým zpěvákem stihla ještě natočit. Jedná se o titulní písničku k nové pohádce Největší dar.

“Byla jsem k tomu přizvána, abych zazpívala už druhý duet s Davidem Stypkou. David mě k tomu přizval, protože tu hudbu do té pohádky psal i tam hraje. Neumím si představit, že bych někomu dvakrát kývla na duet, ale David byl David,” svěřila se Ewa Farná.

V nové pohádce Největší dar, která bude mít premiéru 1. prosince, uvidíme mimo Davida také Sabinu Rojkovou, Zuzanu Slavíkovou, Bolka Polívku (74), Jiřího Dvořáka, Petra Vančuru, Annu Polívkovou (44), Chantal Poullain (67), Petra Čtvrtníčka a další. To, že v pohádce hraje zesnulý zpěvák, je také krásná vzpomínka pro jeho maminku Marii Stypkovou. "David byl pro mě všechno, byla jsem jeho největší fanynka a jeho písně mě drží nad vodou i přesto, že mám ještě pořád problém je poslouchat.“

Reklama

Další články