Hlavní obsah

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Článek

Přestože pořád vypadá jako pubescent, už jím dávno není. Herec Macaulay Culkin se zasekl v pouličním módním stylu a i díky tomu by mu dnes nikdo nehádal blížících se pětatřicet. Hubený týpek s culíkem, sluchátky na uších a v barvami zacákaných džínách, to byla středeční podoba nezapomenutelného Kevina McCallistera.

Culkin, jenž dal s nevalnými úspěchy před herectvím přednost hudbě, se takto procházel po ulicích New Yorku a opět byl sám. Téměř jako by se vrátil v čase o 23 let zpět, kdy jako dvanáctiletý natáčel komedii Sám doma 2: Ztracen v New Yorku - pokračování veleúspěšného filmu Sám doma.

V době největší slávy byl Culkin opěvován jako největší dětská herecká hvězda od dob Shirley Temple. Ještě jako žáček školou povinný si přišel na jmění v hodnotě 15 miliónů dolarů. Potkal jej však podobný osud jako mnohé další dětské hvězdy, kterým nejsou drogy a alkohol cizí. Momentálně se Culkin živí jako DJ a působí v kapele The Pizza Underground.

Související témata:

Další články

Načítám