Článek
Herec Martin Myšička může být na svou dceru náležitě pyšný. Marie Anna Myšičková se potatila a diváci ji nyní budou moct vídat na televizních obrazovkách. Čtyřiadvacetiletá herečka se objeví v novém seriálu Milionáři.
„Hraji Terezu, svobodnou mámu, samoživitelku. Je to upřímná, přátelská, fajn holka, která ví, co chce, a nenechá se jen tak zviklat názory ostatních. V seriálu patří mezi ty, kteří v loterii vyhrají spoustu peněz. Ale to nakonec nebude největší změna v jejím životě,“ svěřila se mladá herečka, která známého otce nezapře.
Po herci z Dejvického divadla má Marie Anna oči i úsměv. Studuje herectví, a přestože se už objevila v seriálu Devadesátky, tak v Milionářích má první velkou roli. Vedle toho zvládá i hru na housle.
„To, že se děj odehrává v továrně na housle, mi přišlo super, protože sama na housle hraju. Během natáčení jsem si tam místy připadala jako na příměstském táboře – poblíž hereckého zázemí běhaly slepice a králíci,“ dodala Marie Anna Myšičková.
Sama se maminkou zatím nestala a hrát s malým dítětem si vyzkoušela poprvé. „Je to trochu náročnější. Já mám z dětí obecně velký respekt. Takže jsem se bála, že to bude složité, ale byla jsem mile překvapená. Ve štábu a mezi herečkami bylo mnoho maminek, které mi radily, za to jsem byla moc vděčná,“ dodala Marie Anna.