Hlavní obsah
Článek

Už za necelé dva týdny vstoupí do kin nová rodinná komedie Strašidla. Příběh rodinky strašidel, která žila v poklidu ve starém domě na okraji města, dokud do jejich života nevstoupil přičinlivý úředník Patočka a neobrátil ho doslova naruby, má krátce před premiérou v kinech také videoklip a písničku.

Hudbu k písni Láska patří i ke strašidlům napsal Miloš Krkoška a otextoval ji Eduard Krečmar. Písničku nazpívaly dvě herečky z filmu Strašidla – Tereza Kostková (47) a Nelly Řehořová. Tereza Kostková ve filmu Strašidla hraje čarodějnici Patricii a mladá herečka a zpěvačka Nelly Řehořová se objeví v úloze její dcerky Ester, která od maminky odkoukala hodně čarodějnického umění.

Pak ale pan Patočka rozhodl, že děti musí chodit do školy, a tak Ester a její bratr Eleonor museli zasednout do lavic. Jejich noví spolužáci však brzy zjistí, co všechno tito neobyčejní sourozenci dokáží, a rozhodnou se toho využít. Nepovolené školní čarování však bude ve filmu zdrojem dalších krkolomných situací.

V dalších rolích filmu Strašidla uvidíme Bronislava Kotiše, Jiřího Dvořáka, Carmen Mayerovou, Saru Sandevu, Vladimíra Polívku, Terezu Bebarovou, Václava Postráneckého, Petra Nárožného, Matěje Hádka a řadu dalších.

Co říkáte na zpěv Terezy Kostkové?
Klasické herecké zpívání, které neurazí a nenadchne
69,8 %
Je to hrůza, měla by zpívat jen v sebeobraně
24,4 %
Skvělé, chci její album
5,8 %
Celkem hlasovalo 5919 čtenářů.
Související témata:

Reklama

Další články