Hlavní obsah

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Článek

Jehlové podpatky z přehlídkových mol a červených koberců vyměnila za pohodlné žabky a vyrazila vstříc pražským dlažebním kostkám. Rodačka z Olomouce Veronika Vařeková, jejímž možná největším profesním úspěchem byla obálka plavkového speciálu Sports Illustrated v roce 2004, zavítala do české metropole hodně nenápadně...

Maskování Veronika nejspíš okoukala v New Yorku od ostatních celebrit, a tak fotografům chvíli trvalo, než přítomnost jedné z našich nejznámějších modelingových tváří zlaté éry zbystřili.

Profesionálku v sobě ovšem Vařeková, která se usadila ve Spojených státech už v 90. letech, ani ve zdánlivě obyčejném outfitu nezapře. Není moc žen, které by dokázaly v otrhaných tříčtvrtečních džínách, tričku s potiskem a khaki kabátku vypadat takhle fantasticky. A to Veronika příští měsíc slaví osmatřicet!

Ne nadarmo si svého času bývalou manželku hokejisty Petra Nedvěda ke spolupráci vybraly namátkou značky Gap, Chanel, Guess, Escada, Chopard, Ungaro nebo Victoria's Secret.

Další články

Načítám