Hlavní obsah
Článek

Nejmladší ze slavného sesterského klanu Kylie Jenner (26) se po rozchodu s dlouholetým partnerem a otcem jejích dvou dětí Travisem Scottem (30) rozhodla nabrat novou energii a vyrazila do Karibiku. Na čerstvě single krásku jste tak před pár dny mohli narazit na ostrově Turks a Caicos.

Než se vydala za odpočinkem, stihla ještě minulý týden cestu do Evropy. Nenechala si totiž ujít týden módy v Paříži několik haute-couture přehlídek. Jak se zdá, dvojnásobná maminka si chtěla trochu odpočinout i od svých ratolestí – čerstvě pětileté Stormi a ročního syna Airea.

Rozchod s rapperem, s nímž Kylie randila od roku 2017, oznámila minulý měsíc, a tak je vše ještě hodně čerstvé. Není divu, že Kylie potřebovala vše vstřebat, než se vrátila zpět domů, aby uspořádala obrovskou narozeninovou oslavu pro svou dceru.

Ta oslavila páté narozeniny ve středu, a jak bylo zřejmé z instagramového profilu její slavné maminky, party to byla vskutku velkolepá. Nechyběl dokonce ani obří nafukovací tunel plný balonků s podobiznou Stormi.

Související témata:

Reklama

Další články