Hlavní obsah
Článek

Druhá česká vicemiss z roku 1994 Lenka Beličková se měla minulý týden pokusit o sebevraždu skokem z okna z hotelu v Karlových Varech. Podle informací Super.cz má jít o hotel, který patří jejímu bývalému partnerovi Petrovi Ptáčkovi. Ten v minulosti chodil také s Dominikou Mesarošovou.

Lenka byla podle informací i po pádu při vědomí. Jen zázrakem přežila a všichni blízcí doufají, že bude brzy v pořádku. „Má zlomené obě nohy. Ale už komunikuje, páteř je nepoškozená,“ řekl Super.cz zdroj.

„Seděla jsem k hotelu zády, nevím proč, ale asi někdo zakřičel. Ohlédla jsem se a viděla, jak nohama k zemi svisle dolů míří lidská postava. Ozvala se šílená rána, jako by někdo spadl do bazénu, ale tak nějak jinak. Pak se k ní seběhli lidé a začali volat pomoc. Do deseti minut už tam byli policisté, záchranáři i hasiči,“ řekla svědkyně události Blesku.

Lenka Beličková žije v Německu, ale do Karlových Varů jezdí za rodinou. Pravidelně zde tráví delší čas. Podle dostupných informací má být v Česku i se svojí osmiletou dcerkou.

3
fotky

Další články

Načítám