Hlavní obsah
Článek

Jarní dovolenou si Jaromír Jágr (54)s přítelkyní Dominikou Branišovou (31) už od začátku dubna užívají na Floridě. Přestože už jsou v destinaci nějakou dobu, rozhodně se nenudí. Brunetka tráví dny sportem a sluněním se na pláži a legendární hokejista tančí.

Jarda se totiž rozhodl natočit na popud své přítelkyně vtipné taneční video. Záběry si nenechali pro sebe a hned je umístili na sociální sítě. Podle fanoušků by to hokejista mohl klidně zkusit příští rok i ve StarDance. „Taneční pohyby z 90. let jsou zpět,“ stojí u videa, které Jaromír Jágr sdílel.

S čepicí otočenou kšiltem dozadu a vtipnými pohyby rozhodně pobavil. „Příští ročník do StarDance?“ objevilo se ve zprávách. „Tak to bych chtěla zažít,“ připsala další z fanynek. „Bossem se musíš narodit, to se nedá naučit,“ dodal dokonce jeden z pánů. „Máte stále nádherný úsměv, Jaromíre,“ vysekl mu poklonu americký fanoušek.

A zatímco Jaromír je na Floridě na vtipné vlně, Dominika sází na klasiku. Fanouškům sdílí svůj každodenní program a sportovní aktivity, do kterých se pouští. Nevynechala ovšem ani fotku z pláže. V bikinách se rozhodla nachytat pod floridským sluncem trochu barvy. A i když už se modelingu nevěnuje tak často jako dřív, figuru má stále parádní.

Pár chtěl původně trávit dovolenou v Ománu, kvůli bezpečnosti si však nakonec vybral jinou destinaci.

5
fotek

Další články

Načítám