Článek
Do Brazílie létá Veronika Lálová (33) několikrát do roka. I letos se stala tanečnice součástí světoznámého karnevalu v Riu de Janeiru. Volna a času na pláži si při svých cestách příliš neužije, a tak se hned po návratu vydala na svou dovolenou.
V dubnu byla v Brazílii tanečnice dobře známá ze show StarDance s nadšenci do samby, kterým dělá průvodkyni. „Snad chvíli doma, abych měla čas na svoji dovolenou,“ svěřila se Super.cz tehdy Veronika, která v květnu zabalila opět kufry a vyrazila k moři.
S přítelem se cílem jejich cesty stalo Tunisko, kde si Veronika užívala zasloužené volno po tanečním maratonu. „Ohřívali jsme se na Djerbě,“ svěřila se Lálová, která ve dvoudílných plavkách předvedla svou formu.
Neopomenula také vystavit svůj pověstný zadeček. Díky tanci má Veronika figuru bez chybičky, což na sítích ocenili také její věrní fanoušci. „Nádherné fotky, Veroniko. Krásná žena s nádhernou postavou,“ stálo v jedné z mnoha pochvalných zpráv, které tanečnice StarDance dostala.