Článek
Letošní Miss World, kterou vyhrála Thajka, byla provázena skandálem. Ze soutěže odstoupila Miss Anglie Milla Magee. Sama prohlásila, že se na Miss World cítila jako kus masa, a to se jí nelíbilo.
„Připadalo mi to šílené. Říkala jsem si, že je to tak strašně špatně a že jsem nepřišla proto, aby mě využívali na zabavení nějakých lidí,“ řekla. „Připadala jsem si tam jako kus masa, jako prostitutka,“ nechala se slyšet Miss Anglie pro The Guardian. „Odstoupila jsem, protože jsem se chtěla postavit za to, čemu věřím, a toto se neshodovalo s mými hodnotami,“ prohlásila ještě.
Na letošním klání v Indii byla celou dobu přítomna nyní už loňská Miss World Krystyna Pyszková (26). „Po šesti nebo sedmi dnech řekla, že chce jet domů, protože má nemocnou maminku. Miss World jí zorganizovala odlet, vše bylo v pořádku. Pak začaly padat výroky, že musela nosit šaty a make-up a při večeři musela sedět s nějakými muži,“ řekla Super.cz Pyszková.
„Všechny akce jsou neustále na kamerách, později musela svých výroků myslím litovat. Bylo jasné, že to tak nebylo. Ta večeře, o které mluvila, byla s ministry a byla to velká čest. Vedle sebe měla také dvě ženy. Byla to večeře pořádaná státem,“ upřesnila Pyszková.
Krystyna si myslí, že se mezi tolika krásnými ženami necítila dobře. „Vyplývá mi z toho, že se zalekla konkurence a chtěla na sebe upozornit jinak. Dala bych po roce práce s Miss World za tým ruku do ohně,“ dodala krásná Krystyna na módní show Anamé, kde zasedla v publiku.