Hlavní obsah
Článek

Rok 2020 byl sice jako na houpačce, ale o novorozence ve světovém šoubyznysu nebyla nouze. A vypadá to, že to v příštím roce nebude jinak. V galerii níže si prohlédněte, které hvězdné páry se těší na přírůstek do rodiny.

Do britské královské rodiny přibudou minimálně dva potomci. V očekávání jsou královniny vnučky Eugenie (33) a Zara. Ta se těší na třetí dítě, zatímco Eugenie bude maminkou poprvé. Pippa Middleton (40), sestra vévodkyně Kate sice není z královského rodu, ale její popularita je srovnatelná. I ta by se v příštím roce měla stát maminkou, a to už podruhé.

Poprvé se v této roli představí také modelky, které se rády předvádějí nahé. A ani těhotenství je v tom neomezilo. Řeč je o Emily Ratajkowski (32) a Else Hosk (35). Těhotná je ale i jejich kolegyně z oboru a švagrová Ivanky Trump Karlie Kloss.

A ani slavné herečky nezůstávají pozadu. Zatímco Mena Suvari nebo Emma Roberts či Rose Leslie budou rodit poprvé, Hilary Duff (36) čeká se současným manželem druhého společného potomka.

Reklama

Další články