Vlastina Svátková (40 let)
herečka

Bulvární status: Trojnásobná maminka změnila účes. Autor: ac


Svátková se umí vypořádat i s negativními reakcemi.

Svátková se umí vypořádat i s negativními reakcemi. Michaela Feuereislová

Vy už hlavně nehubněte, napsal Vlastině Svátkové rýpal do zpráv. Herečka ho drsně setřela

Neexistuje člověk, který by se zalíbil všem. O tom ví své i herečka Vlastina Svátková (40), která v karanténě dřela na své postavě a dočkala se kýžených výsledků. Najdou se ale tací, kterým se její postava nepozdává.

Nedávno se herečka pochlubila snímky, na kterých ukázala svou současnou formu ve sportovní podprsence a legínách. Fanouškům ukázala, že i po třech porodech je možné docílit pevné postavy, za kterou se rozhodně nemusí stydět.

Přestože většina obdivovatelů její formu ocenila a některé z fanynek dokonce toužily po receptu, jak Vlastina svého vyrýsovaného bříška docílila, jiní mají zcela opačný postoj. Jeden z rýpalů napsal svůj názor herečce a spisovatelce do soukromé zprávy na sociální síti.

„Vy už hlavně nehubněte! Mně se zdá, že vy ženy v tomto přepracujete líbivost mužů. Jako dobrý, ale krev a mlíko je základ. Mějte se pěkně,“ přistálo Vlastině Svátkové v poště.

Ta se ale nenechala uštěpačnými radami rozhodit. „Děkuju, ale vy se prosím starejte o sebe, svůj zjev a tělo a moje tělo, a to, jak vypadá, nechcete na mně. Mně je úplně jedno, co se líbí nebo nelíbí mužům. Krásný večer,“ utnula s klidem konverzaci herečka. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků