Victoria Velvet (38 let)
zpěvačka

Bulvární status: Česká r’n’b diva si užívá života. Autor: jc


Které to sluší nejvíce?

Které to sluší nejvíce? Foto: Super.cz/Instagram

17 krasavic, které nečekaly na jaro v Česku a své tělo vystavily v plavkách v exotice. Které to sluší nejvíc?

Konečně začíná v Česku jaro a s ním přišly i teplé dny plné slunce. Celebrity však často na sluneční paprsky u nás nečekají. Tyto krásky odletěly první tři měsíce letošního roku chytat bronz do exotiky. Posuďte sami, které to sluší v bikinách nejvíce.

Dara Rolins (49), Simona Krainová (48), Monika Marešová, Patricie Solaříková (33) a Martina Pártlová (42) vyrazily letos na Bali. Martina a Simona pak přidaly ještě další exotiku. Modelka si s rodinou užívala na Zanzibaru, zpěvačka aktuálně odpočívá v Keni.

Do Thajska vyrazily Kateřina Průšová (38), Nikol Trojanová nebo Monika Bagárová (27). Dovolenou v Dubaji si pak užívaly moderátorka Lucie Borhyová (43), herečka Nikol Štíbrová (35) a moderátorka Petra Svoboda. Nela Slováková (31) opalovala své sexy křivky na Mauriciu, modelka Zuzana Jandová (34) na Srí Lance. Sexy zpěvačka Victoria Velvet (38) odletěla tančit na karneval do Brazílie. Její kolegyně Tereza Kerndlová (35) relaxovala na Kanárských ostrovech a Zuzana Belohorcová (45) doma na Floridě a také na Bahamách. Slunění na pláži si dopřála i modelka Eva Čerešňáková. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků