Victoria Velvet (39 let)
zpěvačka

Bulvární status: Česká r’n’b diva si užívá života. Autor: jc


Dvojnásobná maminka předvedla svou vysportovanou figuru na samba dromu v Riu.

Dvojnásobná maminka předvedla svou vysportovanou figuru na samba dromu v Riu. Foto: archiv Victoria

Nádherná zpěvačka Victoria boduje. Je první českou kráskou, která tancovala na karnevalu v Riu

Čechů, kteří se zúčastnili legendárního karnevalu v Rio de Janeiru, není málo, ale české krásky, které vrtěly zadečkem v rytmu samby na alegorickém voze, najdete jen stěží. Zpěvačce Victorii (39) se to podařilo.

Překrásná zpěvačka, která se v Čechách proslavila díky své cover verzi písně Hotel California, žije už několik měsíců v Brazílii, kam se se svými dvěma dětmi přestěhovala za partnerem. Když dostala šanci zúčastnit se průvodu, byla tak nadšená, že skákala ke stropu. „Před časem jsem se setkala s paní, která pracuje ve škole samby Império Da Tijuca. Ta mi nabídla tancovat v průvodu,” popisuje Victoria původ vzniku zážitku.

Zpěvačka musela nejdřív absolvovat několik testů, než ji ředitel školy samby přijal do svého týmu. Po přijetí následovaly taneční tréninky a příprava zlatého kostýmu, který ladil se zlatě zdobeným vozem. „Byl to obrovský zážitek. Všem bych přála něco podobného zažít,” svěřila se nám se svými pocity Victoria krátce poté, co o víkendu zazářila v karnevalovém průvodu. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků