Věra Martinová (61 let)
zpěvačka

Bulvární status: Zpěv ji pořád živí. Autor: daz


Dcera Michala Tučného Michaela s maminkou Martou

Dcera Michala Tučného Michaela s maminkou Martou Herminapress

Vzpomínalo se na country legendu Michala Tučného (✝48): Takhle teď vypadá jeho manželka a dcera

Rodina legendárního country zpěváka Michala Tučného (✝48) uspořádala k jeho nedožitým sedmdesátým narozeninám galakoncert v pražské Lucerně.

Zaplněným sálem se tři hodiny linuly písně country mistra v podání celé řady známých zpěváků a muzikantů. Na svého manžela zavzpomínala Marta Novotná-Tučná i jeho dcera Michaela Tučná a další členové rodiny.

„Je to takový smutně veselý večer. S Michalem jsme byli přes dvacet let a byly to dobré roky. Zůstala po něm ta jeho muzika a pořád ji ráda poslouchám. Díky za tenhle večer všem jeho kamarádům, kteří sem přišli zahrát a zazpívat, i fanouškům v hledišti. Je vidět, že sice před lety odešel, ale zůstal přesto s námi,“ nechala se slyšet žena slavného muzikanta.

Ze známých interpretů si nesmrtelné hitovky zazpívali Tomáš Trapl (53), Honza Vyčítal (75), skupina Tučňáci, Aleš Háma (48), Tomáš Klus (35) a královna country Věra Martinová (61).

„My jsme nikdy nebyli konkurenty, o to vůbec nešlo. Naopak byli jsme velcí přátelé a nazpívali spolu pár velice povedených duetů. Je velká škoda, že Michal předčasně odešel, teď tu mohl s námi slavit své jubileum. Není tu, ale je v tom našem muzikantském nebi a snad se na nás dívá a je mu při pohledu na nadupanou Lucernu a zpívající diváky dobře,“ řekla Martinová. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků