Tereza Kerndlová (35 let)
zpěvačka

Bulvární status: Manželství jí prospívá. Autor: daz


Mária Čírová a Tereza Kerndlová

Mária Čírová a Tereza Kerndlová Foto: Super.cz/archiv TV Nova

Která z nich na obrazovce lépe vynikne? Kerndlová bude mít jako moderátorka krásnou kolegyni ze Slovenska

V show The Voice Česko Slovensko budou oba národy zastupovat nejen koučové, ale také moderátorské duo. Tereza Kerndlová (35) se bude o pozornost dělit se slovenskou kolegyní Máriou Čírovou (30).

Hudební soutěž se na Novu a Markízu vrací potřetí. Uplynulé dvě řady moderovali Leoš Mareš a Tina, takže nová posila není v jednoduché pozici. Zpěvačky budou srovnávány s profesionály. The Voice je pro obě velkou výzvou.

„Byla jsem velice mile překvapena, když mě televize oslovila, abych se ujala role moderátorky, ale zároveň se mě začaly zmocňovat pocity velké zodpovědnosti a pokory spojené s touto úlohou. Nakonec vyhrálo mé vlastní přesvědčení, že jsem ta, která umí naslouchat, vžít se do pocitů druhých a zároveň s nimi upřímně sdílet radost i smutek, či s nimi prožít jejich vlastní příběhy,“ řekla Tereza Kerndlová.

Nadšeně na nabídku kývla i Mária Čírová: „Na natáčení The Voice Česko Slovensko se velmi těším a jsem nesmírně šťastná, že můžu být součástí největší televizní hudební show v Česku a na Slovensku.“

Jak už jsme informovali, změna nastala i u koučů, kteří budou vybírat nové hudební talenty. Z původní sestavy zůstal jen Pepa Vojtek, jehož nově doplní Vojta Dyk, Jana Kirschner a raper Kali. 

Která zpěvačka bude jako moderátorka show The Voice Česko Slovensko lepší?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků