StarDance 2021
Taneční soutěž

Bulvární status: StarDance je taneční show, která se na obrazovkách České televize poprvé objevila v roce 2006. Soutěž tradičně moderuje Marek Eben a Tereza Kostková. Páry jsou složeny z profesionálních tanečníků a známých osobností ze světa sportu, hudby, filmu či sociálních sítí. Autor: ls


Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík

Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík Foto: Mikuláš Křepelka, Česká televize

Při sambě rozkmitala nožky a vynesla leopardí kostým: Podívejte se, jak to Martině Viktorii Kopecké slušelo

Martina Viktorie Kopecká (36) a Marek Dědík (39) zatančili v semifinálovém kole StarDance slowfox a sambu. Přestože byli zprvu rozpačití, protože na ně zbyly tance, které se řadí k těm nejtěžším, od poroty si vyslechli chválu. „Kolo od kola jste stále lepší,“ nechala se slyšet porotkyně Tatiana Drexler (59).

Ve druhé polovině večera následovala svižná samba a půvabná farářka překvapila kromě výkonu i leopardím kostýmem, který se řadí mezi nejzajímavější, jaké zatím na parket StarDance vynesla. Šaty se zvířecím motivem zdobily kamínky, průstřihy na bocích se třpytivým páskem a volánová sukně, která zdůraznila její útlé nohy. Ty by měly být při sambě rozhodně vidět.

Krásná farářka má radost z postupu ve StarDance: V posledních několika kolech čekám, že vypadneme

S celkovým počtem 66 bodů skončili Kopecká a Dědík na třetím místě v tabulce, v závěrečném rozstřelu šli však do bezpečí jako první. Krátce poté je následovaly i další dva páry a moderátoři mohli konečně prozradit tajemství, které drželi pod pokličkou celý přenos - 9. kolo kvůli předchozím ztrátám nikdo neopustil a ve finále budou o vítězství bojovat všechny tři páry, jak jsme zvyklí z předchozích řad. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků