StarDance 2019
Taneční soutěž

Bulvární status: StarDance je taneční show, která se na obrazovkách České televize poprvé objevila v roce 2006. Roku 2019 se koná jubilejní desátý ročník, který odstartuje 12. října. Soutěž tradičně moderuje Marek Eben a Tereza Kostková. Páry jsou složeny z profesionálních tanečníků a známých osobností ze světa sportu, hudby, filmu či sociálních sítí. Páry spolu soutěží ve standardních a latinskoamerických tancích. Jejich taneční vystoupení hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jan Tománek, Richard Genzer, Dušan Chlopčík a Tatiana Drexler. Hodnocení poroty se prostřednictvím SMS zpráv kombinuje s hlasy diváků. Autor: veš


Gabriela Koukalová vypadla ze soutěže v osmém kole.

Gabriela Koukalová vypadla ze soutěže v osmém kole. Michaela Feuereislová

Gabriela Koukalová práskla na manžela, že odmítl tančit ve StarDance: Teď ho chce k tanci přivést sama

Nad nabídkou jít do StarDance se příliš dlouho nerozmýšlela. Gabriela Koukalová (31) se chtěla naučit tančit už před oblíbenou soutěží. Dokonce chtěla se svým manželem, badmintonistou Petrem Koukalem chodit na párové kurzy. Ten ale vždy odmítal.

„Já už ho chci tři roky přemluvit, aby se mnou šel do kurzu, abychom spolu tančili, ale zatím se mi to vůbec nedařilo, tak je to možná docela dobrý tip na vánoční dárek, protože by se z toho už nemusel vykrucovat,“ prozradila nyní biatlonistka s tím, že její muž nemá tanec rád. Trnem v oku řadě lidí během soutěže také bylo, že nechodil Gabrielu podporovat na živé přenosy StarDance.

„Můj manžel už několik pozvánek dostal a prostě sem nechtěl, protože tanec moc nemá rád, tak mě to do jisté míry mrzelo, říkala jsem si, že by i bylo fajn, kdybychom proti sobě mohli tančit v nějakém dílu, bohužel to nevyšlo, ale třeba se pro to teď nadchne,“ doufá Koukalová, která uvažuje, že by mohla dát svému muži darem kurz u tanečníka Martina Prágra, se kterým v soutěži bojovala.

„Martin provozuje kurzy, tak třeba mu koupím nějakou poukázku k němu a společně tam zajdeme. Já se jen bojím, aby mi nechtěl naskakovat za krk jako Martin při tom jivu, protože svého manžela už bych asi nezvedla, to je trochu jiná váhová kategorie,“ řekla se smíchem sportovkyně na chatu České televize.

Vše o Gabriele Koukalové a její cestě taneční soutěží StarDance najdete zde. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků