Selena Gomez (29 let)
Zpěvačka

Bulvární status: Trápí ji zdravotní potíže Autor: ac


Selena Gomez je zpět v celé své kráse...

Selena Gomez je zpět v celé své kráse... Profimedia.cz

Triumfální návrat Seleny Gomez po léčení: Děkovnou řečí na hudebních cenách dojala sebe i všechny kolegy

Zpěvačka Selena Gomez (29) si asi nemohla přát lepší návrat mezi své kolegy a fanoušky, jaký se jí přihodil v neděli na cenách American Music Awards. Nejen že se stala zpěvačkou roku, ale zároveň se jí podařilo dosáhnout ovací vestoje do posledního místa našlapaného Microsoft Theater v Los Angeles.

Gomez poslední měsíce strávila na dobrovolném pobytu v léčebně, kde bojovala s depresemi a pocity úzkosti. V momentě, kdy vyhlásili její jméno jako vítězné v nejpopulárnější kategorii Pop/Rock, dočkala se bouřlivého potlesku. To ovšem nebylo nic oproti tomu, který se rozburácel po její děkovné řeči, která dojala nejen její nejbližší, ale i většinu kolegyň, které zřejmě své gratulace a objetí myslely tentokrát opravdu upřímně.

„Myslím, že mohu s jistotou říct, že většina z vás ví hodně o mém životě, ať se mi to líbí, nebo ne. Měla jsem všechno, ale musela jsem se zastavit, byla jsem uvnitř úplně zlomená. Jste ke mně tak laskaví a já nevím, co udělat, abych si to zasloužila. Pokud jste někdy zlomení, nemusíte takoví zůstat. Nechci vidět vaše těla na Instagramu, chci vidět to, co je tady,“ řekla zpěvačka a chytila se u srdce. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků