Romee Strijd (26 let)
modelka

Bulvární status: Holandská kráska ze stáje Victoria´s Secret čeká svého prvního potomka. Autor: kv


Romee Strijd

Romee Strijd Profimedia.cz

10 sexy snímků modelky z andělských přehlídek, která čeká ve 25 letech své první dítě

Holandská modelka Romee Strijd (26) slaví 19. července narozeniny a vy si v galerii můžete připomenout některé její sexy snímky, které už za svou krátkou, ale velmi úspěšnou kariéru, nafotila.

Pětadvacetiletá kráska čeká své první miminko a před pár dny se na Instagramu svěřila, že už je v půlce těhotenství. Prozradila také, že jejím prvním potomkem bude holčička, na kterou se s partnerem, se kterým chodí od svých 15 let, moc těší. Modelka se totiž bála, že otěhotnět nebude moci, kvůli své diagnóze syndromu polycystických ovarií.

S přítelem Laurensem van Leeuwenem

„Myslím, že jsem své tělo až moc přetěžovala a moje nižší váha pro mě nebyla vůbec přívětivá. Tělo nefungovalo, jak mělo, a bylo pro mě i těžké ustát veškeré to cestování spojené s modelingem. Pustila jsem do svého života přirozenější způsob bytí a upustila jsem od častého vyčerpávajícího cvičení, přestala jsem na sebe být tolik přísná v jídle a začala jsem k sobě být milejší, abych se mohla v klidu nadechnout,“ svěřila se před časem Romee. Změna, jak je vidět, zabrala a krásná Holanďanka se už za pár měsíců dočká vysněného potomka. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Profilový článek