Romana Pavelková (38 let)
modelka

Bulvární status: Je pyšnou maminkou syna Maxe. Autor: veš


Romana Pavelková

Romana Pavelková Foto: Jiří Šujanský

Věřili byste, že jí bude 37? Rusovláska Pavelková odhalila vnady a předvedla své sexy tělo, na kterém měsíc dřela

Do starého železa ještě rozhodně nepatří. To nyní dokázala Romana Pavelková (38). Finalistka soutěže krásy z roku 2007 na sobě pravidelně dře a za svoji figuru se vůbec nemusí stydět, což na nejnovějších provokativních fotkách předvedla.

„Letos to bylo moje první focení a doufám, že ne poslední,“ svěřila se Super.cz Romana, která se v roli modelky už moc neobjevuje, o to víc si to užívala. „Fotila jsem po delší době, pro kadeřnický salón, který vlastní moje kamarádka Lussi Bugner, a moc mě to bavilo,“ prozradila Pavelková, která je na snímcích neuvěřitelně sexy.

„Jelikož jsem fotila s Jiřím Šujanským, tak jsem se cítila skvěle. Ačkoliv v roli modelky nejsem moc často, stále mě to baví a naplňuje. Obzvláště když mám kolem sebe perfektní tým. Celá spolupráce proběhla v pohodové atmosféře,“ svěřila se Pavelková, kvůli odhaleným fotkám poslední měsíc dřela na své figuře.

Pandemie zhoršila domácí násilí: Víc oznámení na policii i volání na linku bezpečí, říká modelka, která jím sama prošla

A nutno říct, že se to vyplatilo. Romana předvedla pevnou a sexy figuru, kterou jí mohou závidět i mladší kolegyně. Jen málokdo by tak hádal, že tahle rusovlasá kráska letos v dubnu slaví své 37. narozeniny. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků