Robin Williams (1951–2014)
herec

Vzpomínka Super: Uznávaného herce a hvězdu rodinných komedií budou diváci milovat i po jeho smrti. Autor: daz


Fanoušci vzpomínají na Robina Williamse.

Fanoušci vzpomínají na Robina Williamse. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Ameriku zahalil smutek: Místa spojená s Robinem Williamsem jsou plná dojetí

Zpráva o sebevraždě Robina Williamse (✝63) šokovala nejen jeho rodinu, ale také milióny fanoušků, kteří si oblíbili jeho filmy, prostřednictvím nichž slavný herec šířil do světa dobrou náladu.

Diváci Williamse vnímali jako zdroj optimismu a netušili, že herce ve skutečnosti sužují deprese, s nimiž už nedokázal dále bojovat. Oblíbený komik je díky své bohaté filmografii spojován s několika místy, na nichž se po jeho smrti začaly objevovat květiny, svíčky a vzkazy potvrzující jeho obrovskou popularitu.

Kromě hvězdy na hollywoodském chodníku slávy, již má Robin Williams v Los Angeles už od roku 1990, fanoušci uctili hercovu památku i tam, kde předváděl své herecké umění. Květinami je zahrnuta lavička v Bostonu, na níž se Williams objevil společně s Mattem Damonem ve filmu Dobrý Will Hunting, i dům v San Francisku, kde se natáčela komedie Mrs. Doubtfire - Táta v sukni.

Coloradské město Boulder se stalo pietním místem díky seriálu Mork a Mindy, v němž zesnulý herec ztvárnil jednu ze svých prvních rolí. V jeho úvodních titulcích se objevil zdejší dům, u něhož fanoušci vzpomínají stejně jako u Williamsovy rezidence v kalifornském Tiburonu. 

Adam Chromý , Super.cz


Profilový článek