Richard Krajčo (44 let)
zpěvák

Bulvární status: Jeho kapela je pořád populárnější, on sám čím dál tím méně. Minimálně v branži ho nemají rádi. Autor: daz


Karla Gotta trápí chování Richarda Krajča.

Karla Gotta trápí chování Richarda Krajča. Michaela Feuereislová

Tohle Richard Krajčo přehnal! Karel Gott se na něj zlobí, zpochybnil totiž jeho kvalitu vítěze

Karel Gott (✝80) tak obrovsky nesnáší konflikty, až ho občas podezíráme, že by na sobě dříví nechal štípat. Teď se ale ostře ohradil proti Richardu Krajčovi (44). Ten totiž při děkovačce během sobotního Slavíka řekl, že v soutěži nejde o kvalitu, ale „jen“ o popularitu. Jako by šlo o něco nedůležitého. A protože vyhrál právě Gott, vypadalo to, jako by frontman kapely Kryštof říkal, že Mistr nezpívá kvalitně. „Jeho vyjádření mě zamrzelo,“ řekl Super.cz.

„Slavík je od začátku anketou popularity, tu si ale zpěvák bez nějakých kvalit nezíská,“ odtušil nejslavnější český umělec. „Nechci se o tom už ale dál bavit,“ řekl trochu sklesle „božský Karel“.

Ten v letošním Slavíkovi získal jak první místo mezi zpěváky, tak sošku Absolutního slavíka za největší počet hlasů. „V době předávání cen jsem byl na pódiu, dozvěděl jsem se to až pak. Se spolupracovníky jsme to pak decentně oslavili,“ dodal Gott, který je až do konce týdne v Německu na turné.

Hned pak se vrhne do víru pracovních povinností v Česku, zastaví se až těsně před Štědrým dnem. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků