Richard Genzer (54 let)
herec, moderátor

Bulvární status: Zasedne v porotě StarDance. Autor: ac


Ve StarDance pokračuje devět párů.

Ve StarDance pokračuje devět párů. Michaela Feuereislová

StarDance v prvorepublikovém stylu: Takhle se 9 soutěžních párů hodilo do gala

S taneční show StarDance se minulý týden musela rozloučit zpěvačka Monika Bagárová, již na parketu doprovázel Robin Ondráček. Dnes soutěž opustí další pár. Třetí večer je věnován první republice a na programu je tango a jive.

O přízeň poroty a diváků, kteří hlasováním mohou podpořit své oblíbence, usiluje devět dvojic. Ze slavných tváří jsou po vyřazení Bagárové v lehké převaze muži. Své taneční kreace předvede Richard Genzer (54) s Janou Zelenkovou, David Svoboda (36) s Veronikou Lálovou, Jiří Dvořák (54) s Lenkou Návorkovou, Dalibor Gondík (51) s Alicí Stodůlkovou a Adam Mišík (24) s Kateřinou Krakowkovou.

Ve hře je stále čtveřice slavných žen s jejími tanečními partnery. Zatančí si také Veronika Arichteva (35) s Michalem Necpálem, Daniela Šinkorová (48) s Michalem Padevětem, Pavla Tomicová (59) s Markem Dědíkem a Daniela Písařovicová (42) s Michalem Mládkem.

Pro jeden pár bude tento tanec poslední. V galerii se můžete podívat na to, jak je v kostymérně a maskérně vyparádili na další přímý přenos. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků