Radka Třeštíková (42 let)
spisovatelka

Bulvární status: Spisovatelka rozvlnila boky ve StarDance. Autor: veš


Radka Třeštíková a Tomáš Třeštík se rozešli.

Radka Třeštíková a Tomáš Třeštík se rozešli. Herminapress

Fotograf Tomáš Třeštík oznámil rozchod s manželkou, spisovatelkou Radkou. Není důvod smutnit, vzkázal

Známý fotograf Tomáš Třeštík (42) nedávno vydal svou knižní prvotinu s názvem Po povrchu, kde mimo jiné popisuje i své seznámení s manželkou, spisovatelkou Radkou Třeštíkovou (42). Tu si vzal jen půl roku po seznámení. Manželství, ze kterého mají dvě děti, ale bohužel po devíti letech nevydrželo.

Třeštík oznámil, že se s Radkou rozešli. „Rád bych předešel případným nedorozuměním a množícím se spekulacím, jak už si většina z vás stejně všimla. S Radkou už dlouhou dobu netvoříme pár. Jsme bohužel natolik rozdílní, že si další společnou partnerskou cestu životem v tuto chvíli prostě neumíme představit,“ napsal Třeštík.

Tomáš Třeštík pozval Super.cz k sobě domů.

Super.cz

Ten ve své knize přiznal, že ho před lety jako první oslovila Radka. „Napsala mi sama od sebe na Facebooku, žádný překlepy, četla, psala blog, právnička. Krásná, chytrá a šikovná holka, co uběhla půlmaraton, a ještě jí to u toho slušelo. Když jsem viděl fotku, jak se před během protahuje u mostu někde v Ústí nad Labem, se závodním číslem připlým přes prsa, měl jsem jasno,“ zasnil se v knize syn známé dokumentaristky Heleny Třeštíkové a architekta a spisovatele Michaela Třeštíka.

S manželkou prý rozchod proběhl v poklidu. „Rozcházíme se v dobrém bez velkých emocí, zůstáváme dál přáteli a samozřejmě milujícími rodiči našich bezva dětí. Není důvod smutnit, smutné by bylo setrvávat v něčem, co nás dlouhodobě nedělá šťastnými,“ uzavřel. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků