Petr Vondráček (47 let)
moderátor, herec, muzikant

Bulvární status: Věnuje se divadlu a chodí se Šárkou Vaňkovou Autor: daz


To nejlepší z show Tvoje tvář má známý hlas

To nejlepší z show Tvoje tvář má známý hlas Foto: Super.cz/ archiv TV Nova

9 nejlepších proměn show Tvoje tvář má známý hlas: Byla lepší Edith Holišová, Conchita Chýlková, nebo Pink Pazderková?

V sobotním finále se rozhodne o tom, kdo se stane absolutním vítězem oblíbeného televizního pořadu. Podívejte se na to nejlepší z hudební show, již každý týden sledovaly téměř dva milióny diváků!

Proměna známých tváří v jiné známé tváře zpočátku vzbuzovala obavy, ale sledovanost Tváře se zdvojnásobila navzdory tomu, že nešlo o přímé přenosy. Po záplavě seriálů se na obrazovkách konečně objevila novinka, která se v Česku stala fenoménem.

Během devíti odvysílaných kol se podařilo dvakrát zvítězit Haně Holišové (35), Ivě Pazderkové (43) i Petru Rychlému (58). Dámy se probojovaly až do finále, ale herec z Ordinace v růžové zahradě bohužel při finálním sčítáním bodů takové štěstí neměl. Předběhli jej totiž David Kraus (43) a Ivana Chýlková (59).

V galerii najdete devět vítězných proměn, které v každém kole nejvíce uspěly u poroty. Z osmičky soutěžících se této pocty nedočkali jen Petr Vondráček (47) a Anna Fialová, ale ani oni se v konkurenci 72 odvysílaných vystoupení neztratili.

Hana Holišová bodovala jako Edith Piaf i Catherine Zeta-Jones (54), Iva Pazderková excelovala jako Susan Boyle a Pink (44) a Petr Rychlý sklidil ovace za Louise Armstronga a Hanu Hegerovou (91). Po jednom vítězství mají Adam Mišík jako Miley Cyrus (30), Ivana Chýlková jako Conchita Wurst (34) a David Kraus jako Till Lindemann z kapely Rammstein. 

Která proměna show Tvoje tvář má známý hlas byla nejzdařilejší?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků