Pavla Tomicová (60 let)
Herečka

Bulvární status: Sympatická herečka byla překvapením StarDance Autor: ac


Pavla Tomicová slavila s kolegy narozeniny.

Pavla Tomicová slavila s kolegy narozeniny. FTV Prima

Pavla Tomicová (60) radikálně zhubla. Podívejte se, jak dnes vypadá jindy korpulentní herečka

Oblíbená herečka Pavla Tomicová (60) nedávno oslavila kulaté narozeniny. S menším zpožděním jí popřáli i kolegové ze seriálu ZOO. Hned jak se Pavla Tomicová objevila na place, čekalo na ni překvapení v podobě kytice a speciálního jedlého dárku.

Tomicová v posledních měsících radikálně zhubla a vypadá rozhodně štíhleji než v době, kdy tančila ve StarDance. A tam přitom díky tanci také zhubla.

Módní mola nejsou jen pro vyhublé dvacítky: Takhle se poprvé v roli modelky nesla plnoštíhlá Pavla Tomicová

„Všimla jsem si, že už mi lidé přestávají přát, ať se dožiju ještě jednou tolik. Chápou, že už by to asi nešlo. Ráda bych byla výjimečná, ale ono by mě to tu bez mých přátel nebavilo. Je to krásný, být obdarovaný, a navíc když je to od lidí, se kterými je mi fajn. Víc k tomu nedokážu říct, protože pocity a dojmy nejdou popsat slovy,“ zapřemýšlela herečka a všechno zakončila svým zvonivým smíchem.

Mezi gratulanty nechyběl ani kolega Šimon Bilina, který měl pro svou parťačku speciální gratulaci. „Přeju Pavle jednoduchost. Jedním duchem všechno! Milujeme ji a jsme nekonečno. Dělala si legraci, že dvakrát tolik roků by už bylo moc, ale není to pravda. Všichni jsme nekoneční,“ říká.

Už není v životní formě jako během StarDance: Tancování je pro Pavlu Tomicovou stále těžší

Dalším z gratulantů byla i Sabina Laurinová (50), a přestože se tyhle dvě dámy znají, mohly oslavit i to, že se konečně potkaly před kamerou, a také ty nej narozeniny. „Přeju, ať jsme stále mladé, a to jsme! Pevné zdraví, radost, energii, a aby měla pořád tak skvělé kolegy, jako jsme my,“ zavtipkovala seriálová Alice. „A aby toho nebylo málo, tak ještě hodně krásných rolí, klid a spousty energie na všechno!“ dodala. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků