Olga Schoberová (77 let)
herečka

Bulvární status: Kdysi patřila k nejvíc sexy herečkám, dnes se schovává před světem. Autor: ned


Olga Schoberová v roce 1968 a dnes.

Olga Schoberová v roce 1968 a dnes. Foto: archiv, Šíp/Tilen Vajt

Česká Brigitte Bardot Olga Schoberová vylezla ze své ulity. Bývalá bohyně krásy má stále šmrnc

Tahle fotografie je naprostý unikát! Získali jsme aktuální snímek Olgy Schoberové (77), herečky, jíž polovina zeměkoule v šedesátých a sedmdesátých letech ležela u nohou, a která svou tvář už desetiletí ukrývá. Dřív fotila pro prestižní pánský časopis, točila odvážné filmy. Hvězda filmů Limonádový Joe a Pane, vy jste vdova samozřejmě má vzhledem ke svému věku nějaký ten kilogram navíc, ale pořád je to kočka!

Herečku, která žije již dlouhá léta v ústraní a nevyhledává kontakt se světem šoubyznysu, se podařilo vyfotit reportérům týdeníku Šíp. Ten také ve svém aktuálním čísle má rovnou celou sérii fotografií bývalého sexuálního idolu. „Olga Schoberová je i v necelých sedmdesáti letech stále „šťabajzna.“ A i dnes by se směle mohla řadit k nejkrásnějším herečkám. Ležérní oblečení, upravené blond vlasy jemně stažené do culíku a hlavně dokonalé líčení, kde nechybí ani zvýrazněné obočí a rty,“ konstatuje magazín.

O Schoberové nedávno prohlásil Václav Vorlíček, že se stydí za ztracenou krásu a proto se straní okolí a nevychází z domu. Podle fotografie lze ale soudit, že z ženy, jež v době své největší slávy figurovala ve fantaziích miliónů mužů, rozhodně není troska utápějící se v alkoholu, jak o ní před pěti lety napsal jeden deník. Naopak, jde o elegantní dámu, za kterou by se i dnes otočil nejeden muž! 

David Zápal , Super.cz