Nikol Moravcová (34 let)
modelka

Bulvární status: Vdala se a má miminko. Autor: ac


Nikol se po letech vrací k moderování

Nikol se po letech vrací k moderování Michaela Feuereislová

Nikol Moravcová míří po mateřské na obrazovky: Bude moderovat zbrusu novou reality show!

Blogerka Nikol Moravcová (34) se po mateřské dovolené vrací do pracovního procesu. Od té doby, co je maminkou, se Nikol živí především online médii a od moderování si dala pauzu. Nyní se k profesi vrací, ale ve zcela nové disciplíně. Poprvé bude moderovat reality show.

Na televizní obrazovky míří pořad Love Island, který českým divákům ještě není příliš známý, zato v zahraničí se těší velké přízni. Skupina žen a mužů z Česka a Slovenska odletí na Kanárské ostrovy, kde si ve vile pod drobnohledem kamer mají najít svou životní lásku. Kromě toho, že mohou soutěžící vyhrát jackpot v podobě spřízněné duše, čeká na jednoho šťastlivce i finanční odměna.

Najít na seznamce budoucího manžela a otce svých dětí? Jde to! Nikol Moravcová radí, jak na to

Nikol, která bude pořadem provázet, věří, že i v reality show je možné najít lásku. Ona sama se s manželem a otcem dcery Violetky dala dohromady přes seznamku, kterým většina lidí také příliš nevěří.

„Já sama jsem s manželem hledala štěstí alternativní cestou a myslím, že tato cesta, jak najít lásku, je lepší než pasivně sedět doma. Rozhodně moc fandím našim účinkujícím. Je to samozřejmě o odvaze, o tom sebrat síly, protože ve vile na Kanárských ostrovech se odhalí hodně z osobnosti toho daného člověka,“ svěřila Moravcová, která se nového konceptu reality show nemůže dočkat. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků