Natasha Bedingfield (40 let)
zpěvačka


Zpěvačka Natasha Bedingfield

Zpěvačka Natasha Bedingfield Profimedia.cz

Blond dračice, zpěvačka Natasha Bedingfield (35), čeká své první dítě a je z toho zcela v euforii

Zpěvačka a skladatelka Natasha Bedingfield (40) se ve středu na Instagramu pochlubila, že se svým manželem Mattem Robinsonem očekávají své první dítě. „Matt a já jsme nadšeni, že se s vámi můžeme podělit o zprávu, že přinášíme na svět nový malý život! Nemůžeme se dočkat, až se budeme moci vydat na tuto úžasnou cestu,“ svěřila se autorka známých hitů Unwritten nebo These Words na sociální síti.

V rozhovoru pro britský The Sun, který oznámil zprávu o jejím těhotenství, se atraktivní blondýnka přiznala, že po dítěti toužila už dávno. „Stát se maminkou je něco, o čem jsem vždycky snila, ale po dlouhou dobu jsem cítila, že je to v nedohlednu,“ uvedla a natěšeně dodala: „Nyní je to ale tady, jsem v tom až po uši, opravdu se to děje... Jsem tak nadšená z téhle obrovské životní změny. A Matt je mi velkou oporou.“

Manželé už za sebou mají zhruba deset let vztahu. Vzali se spolu v roce 2009 během velmi intimního obřadu v Malibu. Nyní se zdá, že začíná Natasha vybírat pro miminko nový domov. Dům postavený ve stylu panského sídla v Los Angeles, který si koupila v roce 2009 za 2,3 miliónu dolarů, v červenci s více než stoprocentním ziskem prodala. Další vilu ve španělském stylu má ale nad oblastí Beachwood Canyon. Tu sehnala za 1,65 miliónu dolarů začátkem roku 2015. 

Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek