Naďa Urbánková (82 let)
herečka

Bulvární status: Překonala rakovinu a dál baví zpěvem své fanoušky. Autor: daz


Naďa Urbánková

Naďa Urbánková Foto: České televize

Jen co překonala rakovinu, došlápla si na Naďu Urbánkovou další zákeřná nemoc!

Zpěvačka Naďa Urbánková (82) se možná ze svého zdravotního stavu radovala předčasně. Jen pár dní poté, co se s nadšením svěřila v nedělním vysílání pořadu Tvoje tvář má známý hlas, že podle lékařů překonala rakovinu prsu, se podle deníku Aha! musí prát s další záludnou nemocí, která spoustu z nás postihla již v dětském věku - příušnicemi.

Nejen že průběh příušnic je v dospělém věku především u mužů horší, ale ve zpěvaččině případě, kdy je její organismus ještě stále oslabený po chemoterapiích, je nemoc dokonce životu nebezpečná. Urbánková nyní údajně leží v horečkách, a to ve zmiňovaném nováckém pořadu Janu Cinovi, který tentokrát zpíval její největší hit Závidím, prozradila: „Dnes jsem se po šesti letech dozvěděla, že jsem se z tý potvory vyléčila, že jsem v pořádku, takže ta písnička je pro mne taková životní hymna.“

Urbánková kvůli nemoci dokonce musela odmítnout pracovní nabídku, kdy měla zpívat pro uzavřenou společnost v Plzni nejméně za dvacet tisíc korun. Omluvila se s tím, že má příušnice a že je jí hodně zle. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků